Oferuję szkolenia grupowe i indywidualne w zakresie wykorzystania laserów diodowych (tkanki miękkie) i erbowo-jagowych (tkanki miękkie i twarde) w stomatologii.

Ponadto oferuję doradztwo przed zakupem lasera w oparciu o wiedzę techniczką i doświadczenie kliniczne.Moje CV

Jacek Matys DDS, PhD, FICOI. Obroniłem z wyróżnieniem doktorat na Wydziale Chirurgii Stomatologicznej, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na podstawie przedstawionej rozprawy - Ocena dynamiki zmian temperatury zachodzących w implantach tytanowych i kości podczas zabiegów z użyciem lasera erbowo-yagowego (2940nm) i diodowego (980nm). Od stycznia 2017 r. rozpoczołem studia podyplomowe - Master in Oral Laser Application, na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie. W 2015 roku uzyskałem II-gi stopień umiejętności implantologicznej International Congress of Oral Implantologists. Opublikowałem kilkadziesiąt artykułów na temat stomatologii laserowej w czasopismach polskich i zagranicznych. Przedstawiłem wykład  na pierwszym Kongresie Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej w grudniu 2015 (Temat: "Zastosowanie lasera Er:YAG w zabiegach otwartego podniesienia zatoki szczękowej") i na kongresie FDI, Poznań 2016 (Temat: "Zastosowanie laserów w implantologii - dzisiaj i prognozy na przyszłość").
Artykuły naukowe w prasie anglojęzycznej:

https://www.researchgate.net/profile/Jacek_Matys2

Rozprawa doktorska z wyróżnieniem:

"Ocena dynamiki zmian temperatury zachodzących w implantach tytanowych i kości podczas zabiegów z użyciem lasera erbowo-yagowego (2940nm) i diodowego (980nm)"

Pytania dotyczące kursów proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie nr. 791511789, lub korzystając z formularza kontaktowego.