O mnie

dr n.med. Jacek Matys

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W 2017 roku na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz po złożeniu wymaganych egzaminów, uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Obecnie znajduje się w gronie kilkudziesięciu lekarzy w Polsce mogących pochwalić się tytułem lekarza implantologa trzech prestiżowych towarzystw implantologicznych: Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie(DGOI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Oprócz pracy klinicznej prowadzi  liczne badania naukowe z zakresu zastosowania laserów w zabiegach implantologicznych. Autor i współautor licznych artykułów w branżowych czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu implantologii oraz laseroterapii. W grudniu 2015 podczas międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej jako pierwszy lekarz dentysta w Polsce przedstawił autorską metodę podniesienia dna zatoki szczękowej przy użyciu lasera Er:YAG.

Obecnie odbywa studia podyplomowe na Uniwersytecia Spaienza w Rzymie z zakresy Laseroterapii.

 

Pacjentów z okolic i miasta Leszno, Głogów, Wschowa zapraszam na konsultacje z dziedzin: komfortowa proteza, implanty zębów, laserowe leczenie zębów, laserochirurgia do gabinetów w Lesznie i we Wschowie. Zakładka Kontakt

Pozdrawiam, Jacek Matys
Laserowe leczenie zębów leszno